Piękne drewno z Borów Tucholskich

Najwyższa jakość naszych produktów.

Dowiedz się więcej

Najwyższej jakości wyroby i usługi

Wieloletnie doświadczenie w branży tartacznej oraz wysoko wykwalifikowany personel.

dowiedz się więcej

Zakłady


Brodnica

ul. Lidzbarska 45
87-300 Brodnica
tel.: (056) 498-20-13, 498-32-96, 498-32-31
tel.kom.: 605-511-651
e-mail: brodnica@tppd.pl

Golub-Dobrzyń

ul. Brodnicka 20
87-400 Golub Dobrzyń
tel.: (056) 683-22-28, 683-28-38
tel.kom.: 605-511-653
e-mail: golub@tppd.pl

Łoboda

Łoboda
89-530 Śliwice
tel.: (052) 334-01-53, 334-00-04
tel.kom.: 605-511-654
e-mail: loboda@tppd.pl

Miradz

Miradz
88-320 Strzelno
tel.: (052) 318-92-70, 318-38-73
tel.kom.: 605-511-655
e-mail: miradz@tppd.pl

Rytel

89-642 Rytel
tel.: (052) 398-52-51, 398-51-70
tel.kom.: 605-511-656
e-mail: rytel@tppd.pl

Warlubie

ul. Szkolna 21
86-160 Warlubie
tel.: (052) 332-62-09, 332-60-06
tel.kom.: 605-511-658
e-mail: warlubie@tppd.pl

Wierzchucin

Wierzchucin
89-512 Iwiec
tel.: (052) 334-73-55, 336-41-08
tel.kom.: 605-511-659
e-mail: wierzchucin@tppd.pl

Włocławek

ul. Tartaczna 2
87-802 Włocławek
tel.: (054) 236-43-50, 236-19-14
tel.kom.: 605-511-660
e-mail: wloclawek@tppd.pl

Czersk

ul.Targowa 2A
89-650 Czersk
tel.: (052) 398-45-03
fax: (052) 398-45-66
e-mail: czersk@tppd.pl

Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
Ul. Waryńskiego 1, 78-400 Szczecinek
NIP : 879 017 23 13   REGON: 870326707
Tel. 056 655 51 84, Fax. 54 230 91 59

 

Copyright 2016 | TPPD S.A., All rights reserved